Šaltas vonios interjeras išeina iš mados

Dizaino galerijaDažnai stilinguose apartamentuose esantys vonios baldai jau pamažu išeina iš mados. Į madą ateina šiltesnis, jaukesnis vonios stilius, kurio daugiau pasiūlymų Domus galerijos puslapyje. Kas pasikeitė per dešimtį metų, ir koks stilius vonioje, dabar esantis dar gana madingas, jau greitu metu visai pasitrauks iš mados interjero viršūnių?

Skandinaviškas šaltis

Ilgą laiką vyravo skandinaviškas minimalizmas. Bent jau taip paprastai yra apibūdinami apartamentai, kuriuose gyvena dažnai žmonės, mėgstantys tvarką ir baltą spalvą. Tokiuose apartamentuose tikrai galima rasti ir labai daug žavesio, tad jokiu būdu negalima būti prieš juos nusistačius priešinga, tai tikrai stilingi apartamentai. Tačiau jų skandinaviškas šaltis dažnai persiduoda ir į visus kambarius, taip pat vonią. Todėl iš esmės sterili bei šalta vonios erdvė, lydima šio interjero stiliaus, tampa dar šaltesne.

Vienspalvė juoda ir balta

Dažnas atvejis, kai stilingų senesnių apartamentų viduje randi vonią, kurioje vyrauja tik juoda, balta ir pilka spalvos. Tarsi sename filme, kuriame viskas nufilmuota nespalvota juosta. Tačiau tos spalvos nepersimaišo, jos vientisai dengia sieną, ar grindis, ar kitą sieną, o gal apdailas. Retai pasimato ornamentų ar tekstūrų persidengimo. Taip pat vonios baldai dažniausiai būna balti su veidrodžiais. Tai iš esmės yra kontrastas tokiam stiliui ir tokiems vonios baldams, kokie dabar pamažu užkariauja žmonių širdis ir skverbiasi į stilingus namus bei stilingas vonias.

Akmens tekstūros

Reikėtų paminėti, kad akmens tekstūra, toks apskritai kaip pagrindinis statybinis pasirinkimas, vonioje išsilaikė gana ilgai. Prie akmens taip pat būdavo derinamas ir stiklas arba permatomas plastikas, bet dažniau stiklas, kartais sidabro spalvos metalas. Tai taip pat elementai, be kurių neišsiversdavo šiandien dar madingos, bet greitai jau atgyvena būsiančios vonios ir jų dekoras, elementai. Tai vėlgi dar labiau pabrėždavo santūrumo, vientisumo, šaltumo įspūdį, kaip ir visame skandinaviškame interjere.

Vonia – kaip gyvenamasis kambarys

Tačiau naujausios mados tendencijos išveda senąsias, kaip visada, su priešingomis idėjomis. Staiga į madą ateina itin šilti, jaukūs, ryškių spalvų vonios baldai. Jie gali būti panašesni į meksikietiškuose filmuose matomus. Tokie vonios baldai turės panašumų ir su kambariais. Taip pat pačios vonios erdvė gali būti jau didesnė, o joje atsiranda minkštų, netgi kailinių kilimų, taip pat gėlių puokščių ir vazų, augalų, paveikslų, minkštas fotelis. O visa tai kombinuojasi itin šiltuose atspalviuose, rausvuose, raudonuose ir panašiuose.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *