Vextrus plastikiniai langai

Langai žmogaus gyvenime turi ypatingą reikšmę. Neveltui egzistuoja nemažai įvairių posakių apie langą į pasaulį, dviejų žmonių žiūrėjimą į pasaulį per tą patį langą ir panašiai. Iš tiesų, pro namų langus, automobilio stiklius, darbovietės langus mes matome pasaulį, pažįstame jį, vertiname jį, žūrėdami mąstome ir galvojame, todėl nesvarbu, kokie tai būtų – plastikiniai langai, mediniai langai, maži stoglangiai ar šviesos langeliai – pro juos norime matyti aiškų, neiškreiptą vaizdą ir gauti pakankamai šviesos.

Vextrus – plastikinių langų meistrai

LangaiJau daugiau nei keturiolika metų rinkoje esanti įmonė Vextrus didelį dėmesį skiria klientų poreikių išsiaiškinimui, nuolat auga ir plečiasi. Bendrovės siūloma produkcija – plastikiniai ir mediniai langai, šarvuotos durys, vidaus durys, priešgaisrinės, lauko durys, garažo vartai, žaliuzės, roletai, stoglangiai ir langų apsauga. Prieš pasiūlydami jums tinkamausią produktą, Vextrus ekspertai yra pasiruošę suteikti jums profesionalią konsultaciją, taip pat nemokamai apsilanko užsakymo objekte, pristato ir sumontuoja užsakytą produkciją. Kadangi straisnelį pradėjome pabrėždami langų reikšmę žmogaus gyvenimę, plačiau pakalbėsime apie bendrovės siūlomus plastikinius langus. Šiandien produkcija turi būti gaminama pagal aukščiausius europinius standartus. Langai turi būti pritaikyti puikiai sulaikyti šilumą, turi būti lengvai valdomi ir atidarinėjami, turi ne tik atitikti reikiamus saugos standartus, bet ir neleisti kauptis ir kondensuotis drėgmei, užkirsti kelią rasojimui. Įmonė dirba su garsiaiusiais pasaulyje langų gamintojais – ECO, AD, LUX, KOMMERLING, Passiv Line gaminama produkcija. Visi šie langai pritaikyti ekologiškam naudojimui, atsižveliant į šilumos resursus. Taip pat gaminami be švino, nuodingų medžiagų ir užtikrinantys gerą garso izoliaciją. Bendrovės Vextrus parduodami plastikiniai langai gali būti įvairių spalvų, o jų stiklas gali būti pačios įvairiausios struktūros, skaidrumo, šviesos pralaidumo tono ir atspindėjimo savybių. Pasirinkę šiuos plastikinius langus, galėsite be vargo juos pritaikyti prie bet kurio stiliaus – modernaus, klasikinio, minimalistinio – fasado. Siūloma spalvinė ir stiklo rūšių gausa padės klientams įgybendinti pačias originaliausias idėjas. Be to, plastikinių langų valymas labai paprastas, stiklai yra atsparūs įbrėžimams, mechaniniams procesams, o dūžimo atveju nepabyra mažais gabalėliais po jūsų namų ar kiemo erdvę.

Atgaivinti seną sodybą su Vextrus

Kipras Ž. su žmona Austėja nusipirkę seną sodybą Radviliškio rajone, turėjo įdėti nemažai pastangų, kad būstas taptų patogus gyventi. Teko sutvirtinti pamatus, apšiltinti sienas, pakeisti stogą, sudėti naujas lauko ir vidaus duris ir, žinoma, įdėti naujus langus, kad beveik šimtametė troba pavirstų jaukia kaimo sodybėle. O ką jau kalbėti apie kiemo, sodo ir viso išorinio fasado sutvarkymą. Duris ir langus pora nutarė įsigyti iš įmonės Vextrus, su kuria jau teko bendradarbiauti, įsirenginėjant butą Vilniuje. Pora pasirinko kompozicines Vikking lauko duris, kurios yra ypač atsparios korozijai, mechaniniams procesams, neblunka saulėje, atidaromos į norimą kryptį, puikiai izoliuoja pastatą nuo drėgmės, todėl pora yra tikra, kad aplink durų zoną nesikaups grybelis ir nesikondensuos vanduo. Į namo vidų Kipras ir Austėja nusprendė dėti premium klasės Norma Decor 1 duris, tuo tarpu poros pasirinkti plastikiniai langai – Eco plius, pasižymintys sviduba sandarumo sistema, lengvu, daugiafunkcionaliu atidarymu. Porai patiko tai, kad galima pasirinkti spalvotą raudonmedžio dangą, kurią galėjo derinti prie namo fasado bei tonuotą, šviesą atspindintį matinį stiklą, kuris užkerta kelią pašaliniams žmonėms stebėti, kas vyksta visduje – tai puikus pasirinkimas vertinantiems privatumą ir nemėstantiems žemę siekiančių užuolaidų. Be to, šie langai lengvai valomi ir prižiūrimi. „Įmonės „Švaros sesės“ atliekamas langu valymas, man padeda į pasaulį žiūrėti pro nepriekaištingai švarų stiklą“- šypsosi moteris. Taigi, norėdami kokybiškų langų ir bendradarbiavimo su patyrusiais specialistais, net nedvejodami kreipkitės į Vextrus.

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *