Ar pigus skrydis reiškia pigią kelionę?

Tokiose svetainėse kaip www.skrydziai.lt tikrai lengvai galima rasti pigių skrydžių į egzotines ir artimas šalis. Pigūs oro linijų siūlomi skridimai – geras variantas norintiems keliauti. Tai netgi tampa pigesne alternatyva nusigauti nuo vieno taško iki kito, lyginant su kitu pigiu keliavimo būdu – autostopu. Juk ir taip keliaujant kelias paras išleidžiama kažkiek pinigų pragyvenimui. O pigus skrydis garantuoja greitą ir efektyvų, komfortišką susisiekimą. Tačiau ar tikrai pigūs skrydžiai visada reiškia ir pigias keliones? Kelionės kaina iš tiesų susideda iš kelių komponentų, ne tik skrydžio.

Atstumas nuo oro uosto

Skrydžiai lėktuvu pigiauTad skaičiuojant kelionės kainą, reikėtų galvoti ne tik apie tai, kiek kainuos lėktuvo bilietas, bet ir kiek apskritai atsieis daug kitų dalykų. Pavyzdžiui, labai svarbu yra ir atstumas nuo miesto, į kurį norite patekti, iki oro uosto. Ar oro uoste galima nakvoti, ir koks yra susisiekimas. Tarkime, jūs galbūt rasite pigų bilietą (30 eurų) į Paryžiaus Bauevais oro uostą, tačiau skrydis bus naktinis, teks kažkaip nusigauti į miestą, esantį 2 val. kelio nuo oro uosto. Taigi, arba važiuosite su brangiu Airport Shuttle autobusu (apie 50 eurų ar mažiau), o gal kviesitės dar brangesnį taksi. Tad jūsų bilietas iš tiesų kainuos ne 30, o galbūt 80 eurų. Reikia tai įvertinti. Kitais atvejais, galbūt su kažkiek brangesniu lėktuvo bilietu atskrisite tiesiai į miestą, kur centrą pasieksite su paprastu miesto autobusu (kaip yra pvz. Vilniuje).

Trečiojo pasaulio ir vakarietiškos šalys

Taip pat skaičiuodami išlaidas galvokite ir, kur vykstate. Į Gruziją bilietas kainuos 90 eurų, o į Suomiją 19. Tačiau net ir dviejų dienų kelionė į Gruziją jums vis tiek bus pigesnė nei į Suomiją, o ką jau kalbėti apie savaitės išvyką, per kurią išleisite kelių mėnesių atlyginimus Suomijoje arba gyvensite kaip inkstas taukuose Gruzijoje už mažesnę kainą nei Lietuvoje. Tad skaičiuodami kelionės kainą, galvokite, į kokią šalį iš tiesų vykstate.

Turistinės vietos

Vėlgi, net ir toje pačioje Gruzijoje rasite kurortinių taškų, kur bus pritaikytos turistinės kainos. O rasite ir vietų, kur bus viskas labai pigu, nes labiau taikoma vietiniams. Tad planuokite kelionę iš anksto ir pagalvokite ne tik apie bilietų kainas, pragyvenimo lygį šalyje, bet ir tai, kad skirtingi regionai turi skirtingas kainas, o turistams paprastai viskas siūloma tik brangiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *