Kompresorius dantisto kabinete

KompresoriaiNors pramonėje naudojami tikrai įvairūs oro kompresoriai, tačiau vieta, kur tikrai nesitikėjote niekada pamatyti kompresorių, gali būti tiesiog jūsų stomatologo kabinetas. Gydytojų, odontologų kabinetuose naudojami medicininiai kompresoriai, kurių pagalba veikia tam tikri prietaisai, pavyzdžiui, dantų grąžtas.

Kuo ypatingi

Kuo gi ypatingi medicininiai kompresoriai, kuo jie skiriasi nuo tų, su kuriais meistrai garaže remontuoja mašinas? Iš esmės, pagrindinis skirtumas yra tas, kad jie atrodo kitaip ir veikia šiek tiek tyliau. Pati kompresoriaus sistema vis tiek išlieka ta pati. Jis suspaudžia oro ir ta oro suspaudimo galia vėliau yra panaudojama kažkokiam mechanizmui veikti. Tačiau kadangi jie stovi ten, kur yra lankytojų, reikia padaryti, kad šie veiktų kiek kitaip. Visas interjeras stomatologo kabinete turi būti patrauklus, negąsdinti paciento. Dėl to medicininiai kompresoriai paprastai yra balti arba mėlyni, atitinkantys išvaizdą bendro stomatologijos kabineto vaizdo. Be to, jie dirba itin tyliai. Aišku, ne taip, kad išvis jų negalėtumėte girdėti. Kartais taip bus, kad būnant pas dantistę iš kažkurio įrenginio girdėsite daugiau garso ir nežinosite, ką tai reiškia. Tai veikiausiai yra kompresoriaus garsas. Taip pat jie turi būti bekvapiai, neskleidžiantys tepalų. Tokie dailūs, švarūs, estetiški ir komfortiški kompresoriai.

Kam reikia

Klausiate, kam jie reikalingi? Ogi tam, kad padėtų veikti kai kuriems prietaisams. Tam tikriems jiems reikia ypatingai tolygaus veikimo, tačiau turi vykti tikrai stiprios jėgos išskleidimas. Pavyzdžiui, norint įjungti grąžtą, kuris gražiai, tolygiai gręžtų dantis. Pajungus tai tiesiog prie elektros, poveikis nebus toks geras, ir motoras pats nedirbs. Todėl reikia kompresoriaus, kuris iš tiesų veikia visuose mechaniniuose ir elektriniuose prietaisuose, kuriuose panaudojama tikrai didelė jėga.

Kada matėte

Pagalvokite, ar niekada nematėte jo? Gal matėte pas savo dantų gydytoją. Jeigu matėte, veikiausiai jis stovėjo kur nors atitrauktas šiek tiek toliau. Galėjo būti panašus į dėžę. Bet labiau tikėtina, kad jis panašus į tokį balioną, užkeltą ant kelių kojelių. Toks kompresorius yra stiprus ir jis gali suteikti tikrai daug naudos, be to, ir sutaupyti kažkiek elektros. Kuo kompresorius stipresnis, kuo daugiau jame talpos, tuo rečiau jam reikės kompresuoti orą, taigi, jo veikimas bus tolygesnis. Kompresorius prisirenka oro, sukompresuoja, o tada jį išleidinėja. Mes girdime kompresoriaus veikimą tik tada, kai jis vėl per naują kompresuoja orą, kitą kartą atkreipkite dėmesį pas dantistę.

Raktažodžiai:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *