Mitai apie veterinarijos klinikas

Jeigu mylite savo gyvūną – tokiu atveju turite jam surasti gydytoją, kuris rūpinsis tais atvejais, kai mažylis serga. O apskritai Naujamiesčio veterinarijos klinika teikia paslaugas ir tokiu atveju, kai atrodo, kad gyvūnas jaučiasi gerai, tačiau tam tikra profilaktika gali užtikrinti, kad pavyks išvengti bet kokių galimų ligų.

Tiesa, veterinarijos klinika yra ta vieta, kuri labai dažnai apipinta įvairiais mitais. Natūralu, kad stengiantis juos suprasti reikalingas smulkmenų vertinimas ir tuo pačiu faktų rinkimas.

Tam Jums pateiksime dažniausiai pasitaikančius mitus, kurie kartais trukdo suprasti – kas ir kaip.

1. Mitas – paslaugos labai brangios.

Veterinarijos klinikaKeistas mitas, kad Naujamiesčio veterinarijos klinika, kaip ir kitos, dažniausiai reikalauja brangiai susimokėti už paslaugas. Tai nėra tiesa. Dažniausiai įkainiai pateikiami internete, tad kiekvienas žmogus gali įvertinti – kiek jam kainuos vienas arba kitas gyvūno gydymas arba procedūra.

2. Mitas – paslaugos ilgai trunka.

Žinoma, gydymo laiko tarpas kinta ir viskas priklauso nuo to, kokia liga. Daugeliui žinių atrodo, kad klinikos darbuotojai specialiai stengiasi pateikti kuo ilgesnį gydymo periodą, kad taip daugiau uždirbtų. Tai yra mitas, kuris tikrai sukelia nemalonius pojūčius veterinarams.

3. Mitas – gydomi tik šunys.

Dar vietas mitas, kad klinikose galima susitvarkyti tik su ligomis, kurios kankina šuniukus. Žinoma, jiems dažniausiai pasiūla pati plačiausia, tačiau tikrai visada galima rasti tokias klinikas, kuriose laukiami ir egzotiniai gyvūnai. Svarbiausia susižinoti apie vietą, kur bus suteikiama pagalba, kai jos reikės.

4. Mitas – paslaugos be garantijų.

Žinoma, nei vienas specialistas negali garantuoti, kad viena arba kita sveikatos problema bus išspręsta. Tačiau dažniausiai veterinarai nurodo – ko galima tikėtis. O tai tam tikra prasme yra garantija, kuri leis žmogui kur kas labiau pasitikėti paslaugomis, kurios bus gaunamos.

5. Mitas – teikiamos tik gydymo paslaugos.

Dažniausiai veterinarijos klinikos rūpinasi ne tik gyvūno sveikata, tačiau taip pat ir apsauga. Taip pat daugelis klinikų taip pat padeda pasirūpinti ir gyvūno grožiu, tad teikiamos labai įvairios paslaugos, kurios reikalingos kiekviena augintiniui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *