Vežėjai į Vokietiją ir Angliją

Artėjant vasarai, kaip ir kiekvienais metais, didelė dalis tautiečių ima ruoštis vasaros sezonui, kurį praleis uždarbiaudami turtingesnėse vakarų valstybėse. Nors laikinojo įdarbinimo bei darbo rangos kompanijos vežte veza i Vokietija žemesnės kvalifikacijos elektrotechnikos montuotojus, statybininkus, mėsininkus ir sandėlių darbuotojus, poreikis išlieka didelis ir 2016 m. planuojamas sezoninių darbuotojų skaičius. Matyt ne vieno ir mūsų šeimose ar artimųjų rate rastume dirbančiųjų Vokietijoje metus, du, tris, o gal ir ilgesnį laikotarpį. Šalia klausimo, kaip išsiprašyti, kad mylimi giminaičiai atsitrauktų nuo darbų ir Lietuvon grįžtų bent aplankyti, taip pat dažnai svarstoma, kaip tokiam giminaičiui nusiųsti smulkią lietuvišką dovanėlę ir taip priminti apie gimtinę. Taigi, trumpai apžvelkime lietuvių įpročius siųsti siuntas į kitas šalis.

UAB Kvarcas Veža užsiima siuntomis, kurias veza i Vokietija ir teigia, kad dažniausia siunta – maistas

Kaip pasiekti Vokietiją?Kaip ir sako pastraipos pavadinimas, sustabdę kone kiekvieną kelioninį siuntų autobusiuką, jo bagažinėje rastumėte maisto. Tai kone tipiškiausia siunta – Lietuvos virtuvei būdingų produktų gana sudėtinga rasti tiek Vokietijos, tiek Anglijos ar kitos užsienio šalies prekybos centruose. Tarp tokių produktų: lašiniai, varškė, grietinė, rugpienis, šaldyta mėsa, rūkyti mėsos gaminiai, sūreliai,juoda duona, lietuviški nacionaliai patiekalai: vėdarai, kibinai, cepelinai. Negana to, kai kurie produktai Lietuvoje yra gerokai pigesni negu minėtose užsienio valstybėse. Kvarcas Veža atstovai sako, kad kokybiškai nugabenti maistą reikia jį atitinkamai paruošti (užkonservuoti, sandariai įpakuoti vienkartiniuose arba vakuumo maišeliuose). Nerekomenduojama vežti greitai gendančio, aitrų kvapą skleidžiančio maisto.

Ar keliauti autobusiuku saugu?

Paskutiniu metu stipriai daugėja kompanijų, kurios veza i Vokietija, Angliją, Olandiją, Belgiją, Austriją, Šveicariją, Italiją, Ispaniją, Prancūziją ir Daniją. Turbūt kiekvienam natūraliai ir kyla klausimas – kokį kelionės būdą pasirinkti ir, ar būtent kelionė mikroautobusiuku, yra saugi ir patikima priemonė. Nors tiek internete, tiek per televiziją galima matyti neigiamų atsiliepimų ir patirčių apie tokį kelionės būdą, reikia įsivertinti pagrindinį kriterijų – viešojoje erdvėje labai retai atsiranda pozityvių komentarų, nes turbūt kiekvienas iš mūsų likę patenkinti po paslaugos gavimo nebėgame apie tai rašyti, o tiesiog suprantame, kaip savaime suprantamą dalyką. Kvarcas Veža atstovas sako, kad kelionė mikroautobusu yra vienas labiausiai užtikrintų būdų tiek keliauti pačiam, tiek ir siųsti siuntas. Pirmiausia, keliaudami patys Jūs galite sutaupyti (priklausomai nuo metų laiko ir kaip anksti pradėjote planuoti kelionę). Antra, trys iš penkių lietuvių besinaudojančių oro uostų paslaugomis galiausiai lieka nusivylę dėl ilgai užsitęsusios kelionės: pirmiausia tenka derintis prie dažnai nepatogaus šalies vidinio transporto grafiko, vežančio iki oro uosto; antra, itin dažnai tenka laukti ne tik suplanuoto lėktuvo išvykimo laiko, bet ir lėktuvų skrydžių velinimų, kurie paskutiniu metu vyksta itin žnai. Nesvarbu, ar autobusu siunčiate siutas i užsienio šalis, ar esate patys, kurie, pavyzdžiui, laukiate siuntos is Anglijos, patikėdami savo asmeninius ir itin vertingus daiktus Kvarcas Veža galite visiškai nesirūpinti ir nesijaudinti dėl Jūsų siuntos saugumo. Kiekvienas kompanijoje vežamas daiktas yra žymimas, turi jo nuosavybę įrodantį dokumentą, yra draustas ir vežamas moderniuose, naujuose mikroautobusuose. Negana to, galite siųsti dideles siuntas (iki 1 tonos), kurias kompetetingi kompanijos vairuotojai pristatys iki pat namų ar bet kokios Jūsų pageidaujamos vietos. Taigi, gal iki šiol ir nesate bandę važiavimo arba siuntimo autobusais paslaugos, tačiau garantuojame Jums, kad pirmą kartą pabandčius ir įvertinus tokio tipo transporto privalumus, daugiau niekad nenorėsite turėti reikalų su oro uostais!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *