Dantų implantai – moderniausias dantų atkūrimo metodas

Priežasčių, kodėl tenka atkurti prarastus dantis, yra ganėtinai nemažai: dantys pažeidžiami patirtų traumų ar tam tikrų dantų bei dantenų ligų. Nors dantų gydymas šiandien yra tikrai pažangus, tačiau tam tikrose situacijose dantų implantai gali būti pačia palankiausia galimybe atkurti prarastus dantis. Šiandien odontologijos praktikoje vis dar yra pasirenkami dantų tilteliai bei kitos dantų atkūrimo galimybės, tačiau implantavimas turi tikrai nemažai pranašumų. Taigi, kodėl verta pasvarstyti būtent apie šį pasirinkimą?

Užtikrinamas stabilumas

Pasirinkus dantų implantus įprastai netenka atsisakyti mėgstamų maisto produktų, o tai yra tikrai nemažas privalumas. Dantų implantai laikosi kur kas stabiliau nei dantų tilteliai ar išimami protezai, todėl netenka rūpintis, kad teks pamiršti kietą maistą. Nors itin sunkiai sukramtomų produktų implantų savininkams vertėtų vengti, tačiau kasdienybėje tai nesudaro jokių nepatogumų.

Dar ilgaamžiškesnis sprendimas

Išimami dantų protezai įprastai nėra pakankamai tvirti, kad galėtų tarnauti metų metus, o dantų tilteliai savo funkciją atlieka maždaug 10-15 metų. Jei pasirenkami dantų implantai, galima būti užtikrintiems, kad greitu metu jų tikrai neteks pakeisti kitais: šie dirbtiniai dantys įprastai tarnauja kelis dešimtmečius ar dar ilgesnį laiką. Be to, įprastai dantų implantams yra teikiama garantija, tad tuomet, jei nutiktų kas nors nenumatyto, įvairūs gamintojai įsipareigoja implantus nemokamai pakeisti kitais.

Galimybė susikurti dar gražesnę šypseną

Nors neretai manoma, kad dirbtiniai dantys neatrodys pakankamai natūraliai, tačiau tikrai nėra jokio reikalo nerimauti. Ant dantų implantų fiksuojami dantų protezai savo išvaizda labai primena natūralius dantis, todėl niekas nė neįtars, kad turite dirbtinių dantų. Dantų implantai gali būti pasirenkami ir tada, kuomet tenka atkurti vos vieną prarastą dantį, ir tada, jei trūksta kone visų ar visų dantų.

Nesudėtinga implantų priežiūra

Prižiūrėti dantų implantus tikrai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio: šių dirbtinių dantų priežiūra beveik niekuo nesiskiria nuo rūpinimosi natūraliais dantimis, tačiau tuomet, kai odontologijos klinikoje atliksite profesionalią burnos higieną, apie turimus implantus rekomenduojama informuoti higienistą.

Palanki implantų kaina

Nors gali atrodyti, kad dantų implantai jums bus paprasčiausiai neįperkami, tačiau šiandien gali būti sudaromos tikrai lanksčios atsiskaitymo sąlygos. Svarbu įvertinti tai, kad dantų implantai tarnaus metų metus, todėl jums vėliau nereikės rūpintis dantų implantų keitimu naujais. Kai kuriose klinikose atliekamiems darbams yra taikoma garantija, todėl galėsite nesibaiminti, kad pinigai bus išmetami į balą.

Rinkitės žinomų pasaulyje prekinių ženklų ir gamintojų dantų implantus. Keletas jų yra : Straumann, IMC.

Taigi, jei svarstote apie galimybę atkurti prarastus dantis, dantų implantai neabejotinai bus tikrai palankiu pasirinkimu. Šiandien dantų implantavimą gali pasiūlyti ganėtinai nemažai įvairių odontologijos klinikų, tad pravartu pasidomėti, kurios jų yra nustačiusios pačias palankiausias dantų implantavimo sąlygas, ir priimti tam tikrą sprendimą tikrai nebus pernelyg keblu.

Skaitykite Protezavimas-implantavimas odontologijos klinikos svetainėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *